BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Savanorių stovykla 2010 07 23-28 Andrioniškis

Karolis: “Savanorių stovykla paliko neišdildomų įspūdžių bei suteikė daug įgūdžių. Profesionaliai vesti užsiėmimai, išbandymai labai suartino su komanda, leido gerai pažinti visus dalyvius tiek bendrai, tiek individualiai.”

Adelė: “Savanorių stovykla buvo netikėtas ir ryškus įvykis, jaučiausi kaip didelė slyva, grūdama į stiklainį: liko pora mėlynių šonuose, bet užtat kiek laimės, pagaliau patekus į kompotą! Aš netgi radau daugiau tokių slyvų ten. Apiplaukus stiklainį ir apsižiūrėjus, tikiu, kad pakaks parako užkirst kelią rūgimui. Nes kompotas yra stipri jėga, kurios ir stiklainiai nesulaikys plėstis ir augti.”

Ugnė: “Dar niekada nemaniau, kad stovykloje gali būti taaaaaip nerealiai linksma! Ne tik sužinojau įvairių dalykų, bet ir daug daug atradau:} ”

Meda: “Tikriausiai visą gyvenimą su šypsena prisiminsiu tą nuostabųjį naktinį žygį ir komandinį lipimą lynu, Dienos stovyklos organizavimą ir savanorių komandos statymą. :) Visos 6dienos buvo kupinos iššūkių, staigmenų, bendravimo ir šypsenų. :) ”

Lina: “Man visas šis projektas ir stovyklos idėja labai patiko iš pat pradžių, kai apie tai sužinojau. Išvažiavusi į stovyklą ir susipažinusi su savo kolegomis bei draugais ir išmokusi dirbti komandoje supratau, kad tikrai buvo verta čia dalyvauti.

Pasibaigus stovyklai mano atmintyje išliko labai daug šiltų ir įsimintinų įspūdžių, nepamirštamų akimirkų. Kai aplanko tokios akimirkos, supranti, kad dirbti dėl to buvo verta.”

Edita: “Tai tik 6 dienos apipintos naujais patyrimais, džiaugsmais, išgyvenimais. Jūs net neįsivaizduojate, kiek aš gavau! Tik dabar supratau, ką reiškia žodis komanda, kaip iš tiesų jautiesi, kai matai laimingus kitų veidus, šypsenas, degančias akis. Ir tas nuostabus, bet sveikas azarto jausmas- noriu dar ir dar, neleidžia nurimti grįžus namo. Ačiū. :) ”

Gintarė: “Ši stovykla man patiko tuo, kad leido pažinti kitus bei atrasti iš naujo save pačią.Be to, čia susirinko labai šilti žmogučiai, su kuriais praleistas laikas tikrai neprailgo.”

Donatas: “Įspūdžiai iš stovyklos tikrai neišblėso ir tikiuosi dar ilgai neišblės :) Kuo daugiau galvoju apie stovyklą, tuo labiau noriu sugrįžti į ją ir patirti viską iš naujo, bet tai neįmanoma. :)

Esu sužavėtas šia savanorių stovykla, nes ji padėjo susidraugauti su nuostabiais žmonėmis, kurių pagalba aš geriau pažinau save, bei juos pačius. Suvokiau savanorystės sąvoką ir savanorio reikšmę visuomeniniame gyvenime. Įgijau puikios bendravimo ir bendradarbiavimo patirties.”

DAugiau nuotraukų:

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/album.php?aid=16350&id=129175410454985&ref=mf

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: