BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dienos stovykla IV, Naujoji Akmenė

Adelė: “Šį iššūkį - užimti dvigubai, kone trigubai daugiau vaikų - įveikėme su pasigardžiavimu. Man regis, visi geriausi Lietuvos vaikai auga Naujojoje Akmenėje. Vis dar negaliu patikėti, kad jie tikri! Net gaila, kad viskas baigėsi kaip tik tada, kai pagaliau pavyko įsirioglinti į kalną. Gal būtume kilę ir dar aukščiau, ir kur kas noriau, nei šiandienos aitvarai per pikto vėjo gūsius, bet tebūnie tai kitose serijose.”

Rasa: “Finalinė stovykla N.Akmenėje buvo gausiausia lyginant su prieš tai buvusiomis. Padarėm viską, kad vaikai kuo daugiau išmoktų. Asmeniškai aš jaučiausi savo vietoje, pynėm draugystės apyrankes su mergaitėmis ir berniukais, kalbėjomės, juokėmės ir to užteko:) Sveikinu visą savanorių komandą su puikiai pasisekusia vasaros stovyklų maratono pabaiga. Juk mokydami ir patys mokomės :) ”

Ugnė: “Turbūt nieko nėra geriau, kai stovyklą vadina švente, a? :) ir vaikai su tėveliais, atėję pusvalandžiu anksčiau nustebino.. tas jų noras dalyvauti ir pamatyti..Vaikai labai linksmi ir draugiški, geri, labai mieli. Tikiuosi išmoktų dalykų workshop’uose neužmirš ir galės pamokyti kitus :) ”

Karolis: “Ši stovykla buvo tartum projekto kulminacija. Begalė imlių, linksmų, mandagių bei entuziastingų vaikų dalyvavo užsiėmimuose ir netgi dienos pabaigoje labai noriai rinko šiukšles. Sužavėjo viskas: miestas, vaikai, tėveliai, komandos darbas ir daaaug viso kitko”

Lina: “Pamažu, prieš nusileidžiant saulei, mes susikrovėme savo mažą mažytį bagažą, įsimetėme truputį to, kas mums liko, ir traukinio bėgiais nudardėjo garvežys… O jame - mūsų šypsenos, vaikų juokas, skaisti vidudienio saulė, susiraukęs debesukas ir dideli dideli muilo burbulai! Nežinia, kur pasibaigs šie bėgiai… Gal jie sutiks dar daugiau juoko, o gal ir ne… Galbūt dar kažkur sustos ir padovanos dalelytę gerumo… Tačiau tai, kas buvo įmesta į šio garvežiuko bagažą, lieka visam laikui - gera nušviesti mažai gėlytei dieną ir palaistyti ją, kad ji galėtų augti… P. S. Širdyje pasiliko didelė šypsena ir švelnus (it drugelio) apkabinimas bei melsvos Mergaitės akys…”

Edita: “Ketvirtoji dienos stovykla tapo tarsi iššūkis mums, nes vaikų buvo daug daugiau, nei kad ankstesnėse stovyklose. Džiaugėmės, bijojome, juokėmės ir kartu beveik verkėme, nes žinojome, jog tai paskutinė dienos stovykla.”

Daugiau nuotraukų rasite čia:

http://www.facebook.com/album.php?aid=20099&id=129175410454985

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (0) »

  1. 1

    Karolina rašė,

    2011-03-14 @ 20:31

    Kaip būtų galima tapti panašių stovyklų vadovais? Ar būtina turėti patirties?

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: