BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dienos stovykla II, Šėta, 2010-08-14

Rasa: “Antroji dienos stovykla Šėtoje vėl buvo kupina įspūdžių, vaikų šurmulio, juoko. Išmokome šokti kartu :) Ir nesvarbu, kad tą dieną buvo beprotiškai karšta, po tokių stovyklų supranti, kad daryti gera -
GERA :)”

Karolis: “Vaikai, pripratę prie elektroninių pramogų, vėl atsidūrė gamtoje! Juos vienijo bendri užsiėmimai, stengėmės išmokyti tokios veiklos, kuria galėtų pasidalinti su kitais. Jaunimas nuoširdžiai bendravo, linksminose, žaidė bei atrado daug naujo. Aš šią dieną daug išmokau, supratau, gavau!”

Rūta: “Nors ir karšta buvo labai,
savanorių neišgąsdins net baubai.
Šėtoj gerą nuotaiką dalinom,
pinti, šokti, žaist mokinom.
Susirinko daug šiltų veidų,
kuriems nebuvo nuobodu.
Stovykla dienos geriausia pramoga,
organizatoriai - jėga!”

Deimantė: “Nauja stovykla-nauji išgyvenimai ir patyrimai.Nauji vaikai reiškia kažką kitokio negu buvo kada anksčiau. Su visais Šėtos vaikais patyrėme kažką tokio, ko nebuvo anksčiau. Nauji išgyvenimai ir geros nuotaikos lydėjo visos stovyklos metu ir po jos:)”

Lina: “Šis laikas buvo labai labai saulėtas, nors ir su nedideliais debesiukais. :)
Manau, kiekvienas stengėmės būti Saulyte, nors ne visiems tai įgyvendinti sekėsi vienodai, tačiau Saulytės, kurios suspindo, buvo puikios! :) Tikiuosi, jų atsiras dar daug daug. :) O tada sužydės ir gėlytės…”

Monika: “Dienos stovykloje kaip niekad pasidalinome savo meile, bendravimu ir šypsenomis :) Reikia pasakyti nerealus jausmas matyti vaikus, kupinus užsidegimo ir džiaugsmo :)!”

Adelė: “Error! Error! Stiklainis įskilo. Matyt, kažkas pamiršo pakaitinti jį, prieš supilant kompotą[?]. O gal tik saulė pernelyg apsvilino pakaušius.. Gerai, kad yra toks geras daiktas, kaip kad vaikai ir jų juokas. Ypač tada, kai net kutenti nereikia, o skamba. Ima ir sudėlioja tas juokas viską į vietas, o klijus ir lipnias juostas - po akimis: klijuokis.”

Daugiau nuotraukų rasite čia :)

http://www.facebook.com/album.php?aid=17441&id=129175410454985

Patiko (0)

Rodyk draugams

Tavo komentaras: