BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Dienos stovykla I 2010 07 27 (Andrioniškis)

Donatas: “Dienos stovykla tai renginukas vaikams, su kuriais galėjau bendrauti ir šėlioti visą dieną. Buvo labai linksma ir smagu, nes vaikai troško ką nors nuveikti kartu su manimi, o aš jų norus galėjau išpildyti.”

Karolis: “Dienos stovykla buvo didelis iššūkis su kuriuo mūsų komanda susidorojo. Užėmėme didelį būrį vaikų bei vyresnių visą dieną, netgi užkrėtėme jaunimą savo aktyvumu. Dabar su nekantrumu laukiu kitos stovyklos!”

Ugnė: “Mano manymu, tai buvo vieta, kurioje įdėjome didelę dalį savęs, savo pastangų ir daug daug meilės bei šilumos vaikams :}} ”

Edita: “Pirmoji dienos stovykla-tai lyg azartiško žaidimo pradžia, pastūmėjusi mus, savanorius, veikti, daryti, skleisti… Už tai gaunant neįkainojamus šypsenų klodus, karštus apkabinimus, tas spindinčias akis, išpieštus ūsus, šypseną keliančius kaprizus(Saulė:D), grįžimą į vaikystę ir nuoširdžius padėkos žodžius. :) ”

Deimantė: “Dienos stovykla- tai buvo iššūkis mūsų visai komandai. Niekas iš mūsų nebuvo darę kažko panašaus. Tai buvo fantastiška ir nepakartojama diena. Kiekvienas darė tai, ko norėjo, visi linksminosi, beveik susitapatinome su vaikais. Tikrai, tai buvo nepakartojamas laikas..:)”

Eglė: “Dienos stovykla paliko nepakartojamų įspūdžių. Buvo smagu matyti vaikus laimingus. Pasisėmiau labai daug pozityvios energijos, kurią esu pasiruošusi atiduoti ateinančioms dienos stovykloms.”

Adelė: “Dienos stovykla buvo smagi ir spalvinga, žinoma išlaikė pirmojo blyno statusą, bet svarbiausia, kad be mūsų daugiau to nieks nepastebėjo. Užsikrėtėm vieni kitų energija, šypsenom, juoku, pamatėm kaip paprasta yra paduoti ranką į didelį mazgą ir rasti naują draugą. Emocija, sklandanti ore visą dieną pakurstė idėjas manyje degti ir tikėti, kad užtenka tik labai labai norėti, pasistengti ir tikėti ir kažkam pasaulis gali nušvisti iš naujo tavo dėka. Nes kas gi kitas, jei ne aš?..”

Meda: “Toks geras jausmas buvo matyti, kaip vaikas nusišypso išmokęs kokį naują žaidimą ir nupiešęs gražų piešinį, jos metu supratau, kad iki visiškos laimės reikia visai nedaug, o jausmas po Dienos stovyklėlės- neapsakomas. :) ”

Lina: “Pirmoji mūsų komandos organizuota dienos stovykla taip pat paliko daug įspūdžių. Visų pirma, tai buvo didelis išbandymas mūsų komandai. Manau, kad mes, neturėdami jokios patirties ir dar daug kitų dalykų, atlikome labai didelį ir sėkmingą darbą. Jis užkrėtė ir mūsų dienos stovyklos dalyvius daryti tai, kas kitiems teiktų džiaugsmą.

Ačiū visiems, bet truputį prisidėjusiems prie to, ką mes patyrėme šioje stovykloje ir stovykloje, kurią organizavome patys. Tikiu, kad šis gerumo ir nuoširdžios pagalbos balsas bus išgirstas ir galėsime nuveikti dar daugiau gerų ir prasmingų darbų.”

Visas Dienos stovyklos nuotraukas galite pažiūrėti

http://www.facebook.com/?ref=logo#!/album.php?aid=16491&id=129175410454985&ref=mf

Patiko (14)

Rodyk draugams

Komentarai (3) »

 1. 1

  greta rašė,

  2010-08-04 @ 11:46

  buvo labai smagu

 2. 2

  emigrante rašė,

  2010-08-25 @ 00:04

  idomiai :]

 3. 3

  Metas rašė,

  2010-09-02 @ 19:52

  Tikrai idomu ir nuotraukos grazios :)
  =====================
  http://yourincomeis.com - verslas internete

Komentarų RSS · TrackBack URI

Tavo komentaras: